Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

kariera

Kariera (off)

Rozwijaj się z uśmiechem, każdego dnia!

Gdy otworzysz drzwi naszej firmy, pierwsze, co zobaczysz, to…uśmiech 🙂
Bo Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Czy wiesz czym zajmujemy się na co dzień?

Jesteśmy producentami radości i niezapomnianych przeżyć – wychodzimy z założenia, że efektem wszystkich naszych codziennych działań i zadań ma być… uśmiech. Na widok wymarzonej torebki, po użyciu w aucie dekoracji zapachowej lub po otrzymaniu raportu czy zobaczeniu porządku na magazynie. Taka jest nasza wizja: chcemy świata pełnego uśmiechów. Kiedy wywołamy conajmniej jeden uśmiech u każdego mieszkańca Ziemi, nasze zadanie będzie wykonane.
Jaka jest droga do realizacji naszej wizji? Dzisiaj więcej uśmiechów niż wczoraj.
Jeśli wierzysz w uśmiech – dołącz do naszego zespołu!

Jakie jest najlepsze miejsce pracy?

Takie, w którym można z radością i swobodą rozwijać się każdego dnia. To miejsce, w którym każdy odnosi się do drugiej osoby z szacunkiem, a problemy rozwiązuje się w atmosferze życzliwości.
SUPER to skrót naszych wartości. Tworzą je: Skupienie na kliencie, Udoskonalanie tego co i jak robimy, Przekraczanie założonych celów, Eksperymentowanie oraz Rozwijanie siebie i ludzi wokół nas.
Jesteś SUPER? Pracuj z nami! Wyślij CV.

Co dla Ciebie mamy?

benefity pracownicze

Prywatna opieka medyczna

Karta MultiSport

Rabat pracowniczy

Pakiet szkoleń

Welcome pack

Umowę o pracę

Co mówią o Nas pracownicy?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dol hore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Piotr Nowak

Artysta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dol hore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Janek Kowalski

Zastępca