Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

Misja, wizja, wartości

Firma Uśmiechnięta i Hiperambitna - tak nas można opisać w 2 słowach. Ale mamy do zaoferowania wiele więcej. Oto nasza historia. Wszystko zaczęło się w 2008 roku - nie jesteśmy zatem świeżakami (mimo że w naszej ofercie znajdziesz produkty marki Mr. & Mrs. Fragrance), co nie stoi nam na przeszkodzie, by być trendy - o czym zaświadczą setki tysięcy fanów marki O bag, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Zastanawiasz się, jak firma z Radzanowa (taka miejscowość w mazowieckim, 80 km od Warszawy), osiągnęła to wszystko? Powiemy ci: dzięki ambicji i uśmiechowi — który swoje korzenie ma w osobie założycielki Barbarze Pękackiej. W ciągu tych wielu lat stworzyła ona firmę, która może się pochwalić rozbudowaną siecią dystrybucji, kompleksowym zapleczem logistycznym oraz wykwalifikowanym personelem, który na co dzień wdraża naszą misję - dziś więcej uśmiechów niż wczoraj, jutro więcej uśmiechów niż dziś. Wytrwałość w dążeniu do celu oraz pracowitość, które na stałe zakorzeniły się sercu wszystkich członków rodziny FUHBP, zapewniają naszym klientom i biznesowym partnerom obsługę, jakiej mogą nam pozazdrościć największe firmy. W FUHBP jesteśmy ekipą, która na personalizację, oryginalny design, skupienie Twoich potrzebach odpowiada- o yeah !.

Nasza misja

Czym zajmujemy się na co dzień? Produkujemy niezapomniane przeżycia. Tworzymy uśmiechy! Właśnie tak. Chcemy świata pełnego uśmiechów 😀 "Dzisiaj więcej uśmiechów niż wczoraj. Jutro więcej uśmiechów niż dziś. Tak! Efektem naszej pracy jest uśmiech. Z łatwością dostrzeżesz go na twarzach naszym klientów, pracowników i partnerów. Bo razem tworzymy biznes, wywołujący uśmiechy zadowolenia. Z bezgraniczną radością dajemy uśmiech Tobie, a Ty dajesz go nam. Pomyśl, ile razy dzisiaj miałaś lub miałeś okazję by się uśmiechnąć? Chcesz by to uczucie trwało, i trwało...

Nasza wizja

Uśmiech. Ma niezwykłą moc. To on sprawia, że świat jest lepszym miejscem. Niczym magiczna różdżka, Twój uśmiech może sprawić, że ktoś poczuje się lepiej. 😀 Bo kiedy uśmiechasz się do innej osoby - on lub ona - uśmiecha się do Ciebie. W tej jednej chwili dzielicie ze sobą cały świat, a w nim wszystko wydaje się bardziej... radosne. To wielkie szczęście, że właśnie wywoływanie uśmiechów jest przyczyną, dla której istniejemy. "Świat pełen uśmiechów. "

Nasze Wartości

SUPER to skrót naszych wartości. Tworzą je: Skupienie się na drugim człowieku, Udoskonalanie tego co i jak robimy, Przekraczanie założonych celów i oczekiwań, Eksperymentowanie oraz Rozwijanie siebie i ludzi wokół nas. Na te wartości stawiamy i realizujemy je dzięki naszym wspaniałym pracownikom i partnerom biznesowym.

S

Skupienie się na drugim człowieku. Każdego dnia dokładamy starań, by spełnić potrzeby naszych klientów. Wiemy, że nie pracujemy dla siebie. Dlatego wszystko robimy z myślą o kliencie. Dla nas perspektywa klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli klient tego nie czuje, będziemy się starać tak długo, aż stanie się to oczywiste.

U

Udoskonalanie. Bo każdy pomysł zasługuje na uwagę. Wszystko robimy z myślą: jak to zrobić lepiej. Świat się zmienia w niesamowitym tempie. Jutro jest inne niż dzisiaj. Tak jak dzisiaj inne niż wczoraj. Dlatego, każdy nowy pomysł przyciąga naszą uwagę. W ten sposób możemy być każdego dnia lepsi w tym, co robimy.

P

Przekraczanie celów i oczekiwań. Mierzymy wysoko. Wyznaczamy sobie ambitne cele. Pragniemy sięgać wyżej. Patrzymy na horyzont i pragniemy do niego dotrzeć każdego dnia. To dlatego nasze cele są zawsze ambitne. Bo nic nie jest na tyle dobre, by nie mogło być lepsze. 

E

Eksperymentowanie. Doceniamy pomysłowość. To ona jest kluczem, by wspólnie osiągnąć więcej. Wielkie odkrycia powstawały na drodze eksperymentów. My też nie boimy się sprawdzać nowych rozwiązań. Wyznaczamy trendy, którymi podążają inni. Patrzymy w przyszłość i cenimy pomysłowość i innowacje.

R

Rozwój. Prawdą jest, że stojąc w miejscu, zostajesz z tyłu. Chcemy tego uniknąć. Dla nas praca to rozwój. Jeśli się nie rozwijasz, to się cofasz. Dlatego cały czas ewoluujemy. Zaczynaliśmy jako rodzinny zespół, dziś jesteśmy dojrzałą organizacją skupiającą pasjonatów tego co robią. Przez pracę zdobywamy pozycję, która pozwala nam być wzorem do naśladowania.