Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

FUHBP GROUP - O nas

O nas

Rodzinna firma

FUHBP na początku swego istnienia składała się z zaledwie 3 osób — Barbary Pękackiej i jej dwóch synów — Konrada i Artura. Od początku chcieliśmy, by była mocną i znaczącą w regionie firmą. Nasze działania koncentrowały się na tworzeniu stabilnej struktury, która umożliwi dalszy rozwój. Brakowało idei, która pozwoliłaby uwolnić pełny potencjał rynkowy, drzemiący w FUHBP.

Cel naszego istnienia

Uśmiech sprawia, że świat jest lepszym miejscem, w którym wspólnie możemy osiągać rzeczy wielkie. Dlatego właśnie, wywoływanie uśmiechów jest nadrzędnym celem, dla którego istnieje FUHBP. To fundament, na którym budujemy relacje biznesowe z naszymi klientami i partnerami. Rentowność naszych działań to środek do osiągnięcia celu. Pozwala dbać o pracowników, rozwijać markę, budować infrastrukturę oraz udoskonalać firmę. W ten sposób osiągamy jeszcze więcej uśmiechów.

Historia

Historia naszej firmy to opowieść o Barbarze, jej pracy, wtrywałości i wyzwaniach. Pierwsze z nich miało miejsce w 2008 roku, kiedy przyszło jej się zmierzyć z remontem będącego w opłakanym stanie dawnego Domu Towarowego w Białobrzegach. Dzięki środkom z wynajmu, zapewniła rodzinie stały dochód. Ale na tym bynajmniej się nie skończyło...