Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

HISTORIA FUHBP

Historia naszej firmy to opowieść o Barbarze, jej pracy, wtrywałości i wyzwaniach. Pierwsze z nich miało miejsce w 2008 roku, kiedy przyszło jej się zmierzyć z remontem będącego w opłakanym stanie dawnego Domu Towarowego w Białobrzegach. Dzięki środkom z wynajmu, zapewniła rodzinie stały dochód. Ale na tym bynajmniej się nie skończyło...

2011

To kolejny pomysł na biznes i nawiązanie pierwszej współpracy w producentem włoskich dekoracji zapachowych – marką Mr&Mrs Fragrance, której do dziś jesteśmy dystrybutorem.

2013

Czyli targi w Mediolanie. Wśród mnóstwa stoisk Konrad (syn Barbary) wypatrzył… O bag, wtedy Full Spot. Kolorowe torebki urzekły go ciekawą formą i materiałem, bardzo miłym w dotyku. Od razu, jeszcze z hotelu, skontaktował się z producentem. Współpraca z O bag zaczęła się od 1000 sztuk. Nie było wiadomo, czy ktoś w ogóle kupi te torebki, po prostu czuliśmy, że to świetny produkt. Były piękne, budziły emocje. Pierwszy sklep internetowy otworzyliśmy 1 maja 2013 . 9 maja wpłynęło pierwsze zamówienie. O godzinie 11.27 Pani Eliza kupiła pierwszą torebkę.

2014-2015

Zmiany przyszły lawinowo, pierwsi pracownicy, nowe biuro i siedziba oraz… reklama z Natalią Siwiec.

2016

23 stycznia rozpoczął sprzedaż pierwszy sklep stacjonarny w Zakopanem. Wtedy odbywały się tam zawody Pucharu Skoków Narciarskich. Do stolicy polskich gór zjechały tłumy. I tłumy przyszły też do sklepu. W tym roku otworzyliśmy jeszcze trzy sklepy: we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

2017

To kolejne nowe sklepy: w Łodzi i Gdyni. Wtedy też zakończyliśmy budowę budynku biurowego.

2018

Uruchomiliśmy nowe centrum logistyczne, zmodernizowaliśmy plac, otworzyliśmy nasz siódmy sklep w Szczecinie.

2022

Dzisiaj mamy już 1320 M2 magazynów, 350 M2 biur – 586 M2 powierzchni sprzedaży. Ale w naszej historii zawsze byli, są i będą najważniejsi ludzie. I cały nasz zespół, który urzeczywistnia misję firmy: „”Dziś więcej uśmiechów niż wczoraj, jutro więcej niż dziś””.