Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

Model biznesowy FUHBP

Najbardziej uśmiechnięci klienci na świecie! Brzmi interesująco? Ale co ważniejsze - masz to w swoim zasięgu. Jak? Od momentu powstania w 2008 roku, wiodącą działalnością naszej firmy jest reprezentacja wiodących międzynarodowych terenie Polski oraz w regionie CEE. Dzięki naszemu wrodzonemu podejściu skoncentrowanemu na kliencie i nieustannemu dążeniu do perfekcji wnosimy znaczącą wartość dodaną – łącząc konsumentów na rynku polskim i CEE z zagranicznymi i znanymi markami w nowoczesny, mocny, trwały i emocjonalny sposób, który gwarantuje skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów oraz tworzy długotrwałe relacje między marką a klientami. Jako przedstawiciel firm z całej Europy, zajmujemy się rozwojem marek, poprzez budowanie sieci sprzedaży i rozpoznawalności, oraz wysokiej jakości obsługę posprzedażową. Model operacyjny współpracy oparty na 3 filarach:

LOGISTYKA I DYSTRYBUCJA

Grupa FUHBP to sprawdzona sieć logistyki
i dystrybucji oraz zarządzania przez WMS. Dysponujemy własną przestrzenią magazynową i centrum dystrybucyjnym zlokalizowanym blisko najważniejszego miasta w Polsce. Dodatkowo zapewniamy pełną analitykę oraz raportowanie.

SPRZEDAŻ I OBSŁUGA KLIENTA

Zapewniamy obsługę omnichannel. Realizujemy sprzedaż off-line, on-line, pozyskiwanie partnerów B2B. Każda marka współpracująca z FUHBP ma dedykowany dział Customer Service.

KOMUNIKACJA

Zajmujemy się marketingiem – od wprowadzenia marki na rynek, strategii i brandingu, przez stworzenie strony www, sklepu e-commerce, materiałów BTL, po obsługę social media i prowadzenia kampanii reklamowych.

"Rdzeniem operacyjnym grupy FUHBP jest zapewnienie rozwoju każdej z partnerskich marek, przy zachowaniu poszanowania ich tożsamości i autonomii, poprzez dostarczanie i realizację niezbędnych zasobów i procesów potrzebnych do wprowadzania na rynek produktów i usług zdefiniowanych przez potrzeby klientów."

Współpraca

Posiadamy solidne podstawy w branży odzieży, akcesoriów oraz wyposażenia wnętrz i wciąż aktywnie poszukujemy nowych partnerów, którzy pomogą nam osiągnąć - a nawet przekroczyć - nasze cele w zakresie rozwoju naszej firmy i realizacji naszej wizji. Wszystko to, co oferujemy naszym partnerom, to nasze doświadczenie, które buduje sukces naszych partnerów i wypełnia misję FUHBP - wywołujemy kolejny uśmiech na twarzach naszych klientów.