Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

Archive

Dzisiaj mamy już 1320 M2 magazynów, 350 M2 biur - 586 M2 powierzchni sprzedaży. Ale w naszej historii zawsze byli, są i będą najważniejsi ludzie. I cały nasz zespół, który urzeczywistnia misję firmy: ""Dziś więcej uśmiechów niż wczoraj, jutro więcej niż dziś"".

23 stycznia rozpoczął sprzedaż pierwszy sklep stacjonarny w Zakopanem. Wtedy odbywały się tam zawody Pucharu Skoków Narciarskich. Do stolicy polskich gór zjechały tłumy. I tłumy przyszły też do sklepu. W tym roku otworzyliśmy jeszcze trzy sklepy: we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.

czyli targi w Mediolanie. Wśród mnóstwa stoisk Konrad (syn Barbary) wypatrzył… O bag, wtedy Full Spot. Kolorowe torebki urzekły go ciekawą formą i materiałem, bardzo miłym w dotyku. Od razu, jeszcze z hotelu, skontaktowaliśmy się z producentem. Współpraca z O bag zaczęła się od 1000 sztuk. Nie wiedzieliśmy, czy ktoś w ogóle kupi te torebki, po prostu czuliśmy, że to świetny produkt. Były piękne, budziły emocje. pierwszy sklep internetowy 1 maja 2013 otworzyliśmy pierwszy sklep internetowy. 9 maja wpłynęło pierwsze zamówienie. O godzinie 11.27 Pani Eliza kupiła pierwszą torebkę.

"Historia naszej firmy to opowieść o Barbarze, jej pracy, wtrywałości i wyzwaniach. Pierwsze z nich miało miejsce w 2008 roku, kiedy przyszło jej się zmierzyć z remontem będącego w opłakanym stanie dawnego Domu Towarowego w Białobrzegach. Dzięki środkom z wynajmu, zapewniła rodzinie stały dochód. Ale na tym bynajmniej się nie skończyło